Ilustratīvs attēls

2022.gada 22.augustā Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru rīko Erasmus + projekta "Coaching for staff professional development in education" (CoDe), No: 2019-1-LV01-KA201-060345 noslēguma konferenci.

Valsts izglītība satura centrs kopš 2019.gada septembra īstenoja starptautisku projektu "Coaching for staff professional development in education" (CoDe), No: 2019-1-LV01-KA201-060345, kura mērķis bija izpētīt projekta dalībvalstu pieredzi un labās prakses piemērus koučinga izmantošanā pārmaiņu vadībā, kā arī atbalstošas un uz izaugsmi un sadarbību vērstas mācību vides veidošanā.

Līdz ar izaicinājumiem mācību procesa nodrošināšanā šodienas skolā nepieciešama arī cita pieeja plānošanai un sadarbībai starp skolotājiem, skolas vadību un darbā ar skolēniem. Koučinga metodes un instrumenti var kalpot kā atbalsts gan skolotājiem individuāli, gan skolas vadībai kopumā.


Projekta noslēguma konferences mērķis ir iepazīstināt skolu vadību un pedagogus ar būtiskākajiem secinājumiem un labās prakses piemēriem, kā arī piedāvāt koučinga metodes no biznesa vides, kas ļoti labi iederas skolu darbības praksē.


Norise: 2022.gada 22.augusts, Kaņiera ielā 15, Rīgā

Programma un pieteikšanās konferencei šeit.


Konferences apmeklējums ir bez maksas.
Par konferences apmeklējumu tiks izsniegts profesionālās kompetences pilnveides apliecība (5 akadēmiskās stundas).