Sabiedrības līdzdalība
CodeWeek2021

Šī mācību gada izskaņā, no 29.-30. maijam, Eiropas programmēšanas nedēļas, jeb #CodeWeek ietvaros, norisināsies hakatons vidusskolēniem Latvijā.

Vai jūsu sapnis ir izstrādāt nākamo pieprasītāko lietotni? Vai jūs zināt, kā inovatīvi tehnoloģiju risinājumi var palīdzēt jūsu skolai, pilsētai un reģionam? Ja vēlaties kļūt par uzņēmēju vai jums ir satriecoša ideja, ar kuru iepazīstināt pasauli, tomēr nezināt, ar ko sākt, tad jums ir paveicies!

Gatavojoties hakatonam, aicinām skolotājus iedrošināt un pieteikt  savus skolēnus tieššaistes ievadsemināram, 30.aprīlī no plkst. 12:00 - 13:00, kurā jauniešiem būs iespēja vairāk uzzināt par to, kas ir hakatons, kā arī piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā un iejusties hakatona dalībnieka lomā. Seminārā arī uzzināsiet ,kā kļūt par vidusskolēnu hakatona dalībnieku Latvijā.


ES programmēšanas nedēļa ir iedzīvotāju iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā.

ES programmēšanas nedēļas programmēšanas maratonus kopīgi organizē Eiropas Komisija un vietējie ES programmēšanas nedēļas vēstnieki , un tos finansē Eiropas Parlaments. Mērķis ir parādīt, kā iespējams dzīvē īstenot konkrētus risinājumus, ļaujot vaļu jauniešu radošumam, entuziasmam, svaigām idejām un programmēšanas prasmēm.

 

Šeit pieejami plakāti HORIZONTĀLĀ FORMĀTĀ  (SPIED uz attēla, LAI PALIELINĀTU UN SAGLABĀ)

 

 Šeit pieejami plakāti  FACEBOOK formātā (SPIED uz attēla, LAI PALIELINĀTU UN SAGLABĀ)

CodeWeek2021