Mācību priekšmetu olimpiādes

Vakardien, 4.oktobrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis kopā ar izglītības ministru Kārli Šadurski un Valsts izglītības satura centra vadītāju Guntaru Catlaku Rīgas pilī sveica starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekus. Tie bija 27 skolēni no visas Latvijas, kas šovasar piedalījās astoņās starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs: fizikā, ķīmijā, bioloģijā, informātikā, matemātikā, ģeogrāfijā, filozofijā un GENIUS olimpiādē. Skolēni uzrādīja izcilus rezultātus, atvedot mājās trīs zelta, trīs sudraba, 14 bronzas medaļas un trīs atzinības rakstus.
“Patiesu izcilību nav iespējams izstāstīt, bet to var parādīt iedvesmojošs piemērs. Daloties ar savu pieredzi, jūs iedrošināsiet daudzus citus jauniešus apzināties savas stiprās puses un jomu, kurā pilnveidoties un sasniegt savu zināšanu virsotnes,” sveicot starptautisko olimpiāžu laureātus uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Pasākumā piedalījās arī olimpiāžu komandu vadītāji, mentori un skolotāji, kā arī atbalstītāji. Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja meitenes no Rīgas Mūzikas internātvidusskolas un Babītes vidusskolas, kā arī apbalvošanas pasākuma vadītājs Valters Frīdenbergs.