Audzināšana

2019.gada 15.-21.jūnijā sporta un atpūtas kompleksā “Mežrozes” notiks Valsts izglītības satura centra organizētā The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia nometne jauniešiem “#WorldReady”. Nometnē piedalīsies 50 jaunieši no 16 Latvijas pašvaldībām - Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Aglonas, Alsungas, Auces, Babītes, Carnikavas, Cēsīm, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Ikšķiles, Mārupes, Preiļiem un Saldus.
Nometnes programma balstīta Edinburgas hercoga starptautiskā apbalvojuma programmas principos un struktūrā, tieši tādēļ katra aktivitāte ļaus ikvienam nometnes dalībniekam pilnveidoties, caur izaicinājumiem paplašināt komforta zonu un iepazīties ar cilvēkiem, kuriem ir citāda dzīves pieredze. Katra nometnes diena ir saistīta ar vienu no programmas Award jomām – fizisko sagatavotību, prasmēm, piedzīvojumu ceļojumu un brīvprātīgo darbu.
Šogad, kad vairāk nekā 130 pasaules valstīts notiek The Duke of Edinburgh’s International Award Foundation rīkotā akcija #WorldReady, nometnes rīkotāji vēlas vērst uzmanību uz to, ka programma Award jau palīdz un var palīdzēt arī turpmāk Latvijas jauniešiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei un darbam.
Nometne tiek organizēta sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. “#WorldReady” tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.