Citi jaunumi Preses relīzes
Valsts izglītības satura centrs (VISC)  pievienojās Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajai platformai

2020.gada 16.septembra pēcpusdienā Valsts izglītības satura centrs (VISC)  pievienojās Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajai platformai.

Tīmekļvietņu vienotā platforma piedāvā pēc vienotiem principiem veidotas, mūsdienīgas un ērti lietojamas valsts iestāžu un pašvaldību mājaslapas un paredz līdz 2020.gada beigām radīt vienotu, centralizētu valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu pārvaldības platformu, kas sniedz priekšnoteikumus publiski radītas informācijas vienkāršākai un saprotamākai pieejamībai sabiedrībai.

Tīmekļvietne ir piemērota lietošanai arī mobilajās ierīcēs – viedtālruņos un planšetdatoros. Tīmekļvietne pieejama tāpat kā iepriekš adresē www.visc.gov.lv

Jaunā tīmekļvietne ir ērti lietojama un orientēta uz iedzīvotāju vajadzībām, lai ērtākā veidā atrastu meklēto informāciju. Ir ņemtas vērā mūsdienu tendences un uzlabotas vietnes piekļuves iespējas. Tīmekļvietnei ir izstrādātas dažādas jaunas funkcionalitātes, kas nodrošina ērtāku informācijas izkārtojumu un dažādas papildus iespējas. Piemēram, tīmekļvietnē tiek atsevišķi izdalītas aktuālās tēmas ātrākai informācijas atrašanai, kā arī tā pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Jaunajā tīmekļvietnē pieejams iepriekšējās vietnes saturs, kas sadalīts sadaļās – “Par mums” ,“Pakalpojumi”, “Aktualitātes”, “Izglītība, audzināšana” un “Kontakti”.

Sadaļā “Pakalpojumi” ievietota informācija par VISC sniegtajiem pakalpojumiem. Valsts valodas prasmes pārbaudījumi, informācija par eksāmenu sertifikātu dublikātu izsniegšanu, bērnu nometņu vadītāja apliecības izsniegšanu, pilnveides kursiem, mācību literatūras izvērtēšanu un apstiprināšanu un citiem VISC pakalpojumiem.

Sadaļā “Aktualitātes” atradīsiet VISC notikumu kalendāru, presei sniegto informāciju. Šajā sadaļā izveidotas divas aktuālas apakšsadaļas – informācija par 2020./2021.mācību gadu un Covid-19 aktualitātes, kas saistītas ar VISC darbības jomām un norisēm.

Sadaļā “Izglītība un audzināšana” ir visplašāk un biežāk izmantotā no sadaļām līdz šim, tāpēc svarīgi zināt, ka visu, kas aktuāls dažādās darbības jomās, jaunajā vietnē varēsiet atrast šajā sadaļā. Tajā pieejama visa nepieciešamā informācija atbilstoši VISC darbības jomām.

Sadaļā “Par mums” ir noderīga informācija, kas saistīta ar VISC darbību, piemēram, publiskie iepirkumi, projekti, vakances, informācija par VISC budžetu. Šajā sadaļā atradīsiet arī VISC sagatavotās publikācijas un pārskatus. 

Ja apmeklējot jauno VISC vietni rodas neskaidrības vai nepieciešama palīdzība kāda materiāla atrašanā, nestrādā iepriekš saglabātās saites, lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi prese@visc.gov.lv vai vērsties pie VISC nodaļu darbiniekiem, kuri palīdzēs atrast nepieciešamo.

 

Šeit atradīsiet vairāk informācijas par Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienoto platformu.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ja jaunās tīmekļvietnes lietošanas laikā radīsies vietnes darbības pārtraukumi.