Mācību priekšmetu olimpiādes

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 20. martā, plkst. 10.00 Ministru kabinetā Latvijas izcilākajiem skolēniem un viņu pedagogiem pasniegs Ministru kabineta Diplomus par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. 
Kopumā 2017. gadā augstus sasniegumus matemātikas, informātikas, bioloģijas, fizikas un ķīmijas olimpiādēs guvuši 13 mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti. Tāpat pasākumā tiks sveikti olimpiāžu uzvarētāju pasniedzēji par būtisku un profesionālu darbu ar talantīgajiem skolēniem.
Olimpiāžu uzvarētāji un viņu pasniedzēji saņems Ministru kabineta Diplomu un naudas balvu -  kopumā 23 257 eiro apmērā.
Apbalvošanas ceremonijā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks.
Mediju iespējas: foto, video un mediju līdzdalība pasākumā (MP zāle, 3.stāvs). Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums sūtīt uz e-pastu eduards.ozolins@mk.gov.lv.
Starptautisko olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana Latvijā notiek jau 20. reizi (kopš 1998. gada), kad kopsummā pa šiem gadiem Latvijas skolēni ir atveduši 11 zelta medaļas - informātikā 7,ķīmijā 2, Matemātikā 1 un fizikā 1 zelta medaļu.