Ilustratīvs attēls

Šodien, 2022. gada 3. novembrī, norisinājās Angļu valodas valsts 52. olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posms, kura laikā radās neparedzētas tehniskas problēmas. Valsts izglītības satura centrs un olimpiādes žūrijas un rīcības komisija atvainojas par sagādātajām neērtībām olimpiāžu dalībniekiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem.

Lai nodrošinātu atbilstošu rezultātu, olimpiādes žūrijas un rīcības komisija šobrīd strādā pie efektīvu risinājumu ieviešanas. Tehniskās problēmas tiek piefiksētas un analizētas, lai veiktu nepieciešamos uzlabojumus un varētu nodrošināt olimpiādes norisi atbilstoši uzdevumu specifikai. 

Olimpiādes žūrijas un rīcības komisija izvērtēs iespēju uzaicināt uz olimpiādes 3. posmu (valsts kārtu) arī tos skolēnus, kuriem bija tehniskas problēmas pirmās daļas laikā, tomēr otrajā daļā spēja parādīt teicamu sniegumu. 

Katra olimpiādes dalībnieka vērtējums tiks pārskatīts individuāli. Informācija par uz 3. posma uzaicinātajiem skolēniem tiks publicēta visc.gov.lv mājas lapā un nosūtīta izglītības pārvaldēm.

ESF_logo_ansamblis