Kopdejošanas stundas, kamēr mācāmies mājās.

Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki aicina šobrīd būt atbildīgiem, turpinot dziedāt un dejot mājās, lai tad, kad atkal varēsim droši tikties, mūsu kopīgās dziesmas un dejas priecētu ikvienu vēl krāšņāk un skaļāk!  Interneta vietnē www.tavaklase.lv  jau tagad skolēniem ir pieejami ārkārtējās situācijās laikā pavasarī filmētie video materiāli. Tā ir pilnveidota pieejamo mācību stundu ērtai meklēšanai un izmantošanai. 

 

 • Esi aktīvs un dejo mājās! (1.- 4.klasei)

Ja jūsmāju dejotāji nepaspēja pievienoties pirmajai “Tava klase” deju klasei – bez bēdu! Kopā ar deju skolotāju Rūtu Lauci varat jebkurā brīdī atkārtot dažus tautas deju soļus.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustība (5.-6.klasei)

Kopā ar Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāju Reini Rešetinu kārtīgi izdejoties var arī 5.- 6. klašu skolēni.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustības prieks (1.-4. klasei)

Kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāju Gunu Trukšāni atkārto tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra deju soļus un to kombinācijas.

Nodarbība pieejama šeit.

 

Stāja, koordinācija (5.,6.,9. klasei)

Kopā ar Jāni Kalniņu, Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Deju lielkoncerta repertuārā iekļautās dejas “Adi, raksti tautumeita” autoru, iespējams iepazīt dejas dažādību, ķermeņa un stājas nozīmi ikdienā un uz skatuves.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustība (1.-4. klasei)

Šorīt “Tava Klase” deju nodarbībā 1.-4. klasei izkustējāmies kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju virsvadītāju Reini Rešetinu.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustību prieks (5.,6.,9. klasei)

Latviešu dejas treniņstundā kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju virsvadītāju Gunu Trukšāni atkārtojām lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra deju soļus, to kombinācijas.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Stāja, koordinācija (1.-4. klasei)

Dejošanas nodarbībā kopā ar Jāni Kalniņu, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Deju lielkoncerta repertuārā iekļautās dejas “Adi, raksti tautumeita” autoru, ar dejiskiem elementiem un dažādiem koordinācijas vingrinājumiem attīstījām un stiprinājām sava ķermeņa uzbūvi.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Esi aktīvs un dejo mājās! (5.,6., 9. klasei)

Kopdejošanā kopā ar deju skolotāju Rūtu Lauci izkustinājām visas lielās muskuļu grupas un apguvām dejas “Cik zaļi mēs!” pirmo kombināciju.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustība (1-4. klasei)

Kārtīgi izkustieties ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un dejusvētku virsvadītāju Reini Rešetinu! Deju nodarbībai pievienoties aicināta visa ģimene!

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Stāja, koordinācija (5.-6. klasei)

5.-6. klases aicinātas kārtīgi izkustēties kopā ar Jāni Kalniņu, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Deju lielkoncerta repertuārā iekļautās dejas “Adi, raksti tautumeita” autoru.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Kustību prieks (1.-4. klase)

1.-4. Klases skolnieki aicināti izkustēties un izlustēties deju stundā kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju virsvadītāju Gunu Trukšāni.

Nodarbība pieejama šeit.

 

 • Iedejo vasarā!

2019./2020. mācību gada noslēdzošās piektdienas deju nodarbībā kopā ar skolotāju Rūtu Lauci izkustinājām visas lielās muskuļu grupas un turpinājām apgūt deju “Cik zaļi mēs!”

Nodarbība pieejama šeit.

 

Projekts Tava klase tika radīts 2020. gada pavasarī, lai atbalstītu skolēnu attālināto mācīšanos valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, sākoties Covid-19 izplatībai. Šajā laikā mācības klātienē visās izglītības iestādēs Latvijā tika pārtrauktas, un skolām bija jānodrošina mācības attālināti.