Publicitātes foto

Vēl nekas nav redzams, tikai miglā ietinusies pilsēta. Izrādās rakstniece Andra Manfelde pārcelusi grāmatu “Kurš no mums lidos?” no Liepājas uz Krāslavu – uz pilsētu, kurā vēl nekad nav bijusi. Raidījuma "Literatūre / Sākumskola" 11. epizodē Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 5. klases skolēni ir rakstnieces gidi. Viņi tiekas Krāslavas katedrāles ēnā un pārspriedīs uzburtos tēlus. Kurš no viņiem lidos?

Pēc katras no “Literatūre / Sākumskola” epizodēm publicējam raidījuma ierakstu, kā arī metodisko materiālu ar uzdevumiem. Šīs uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās. Tās veidotas bērnu lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu bērnu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Papildus tam pēc katra no raidījumiem dalīsimies arī ar "Literatūre / Sākumskola" raidījumā iesaistīto projekta skolu pedagogu pieredzes stāstiem.

Materiālus var atrast "Atbalsts izcilībai" mājaslapā šeit.

Projekts “Literatūre/Sākumskola” top sadarbojoties Valsts izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.