Publicitātes foto

Raidījuma “Literatūre / Sākumskola” noslēguma sērijā Ulbrokas vidusskolas 4. klases skolēni ar kreisās kājas kurpi dodas iekarot Robota sirdi. Palauzis no Elizabetes Lukšo-Ražinskas un Ievas Melgalves grāmatas “Emī un Rū. Robota sirds” viņus gaida bēniņos. Bet kam īsti pieder kurpe?

Pēc katras no “Literatūre / Sākumskola” epizodēm publicējam raidījuma ierakstu, kā arī metodisko materiālu ar uzdevumiem. Šīs uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās. Tās veidotas bērnu lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu bērnu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Papildus tam pēc katra no raidījumiem dalīsimies arī ar "Literatūre / Sākumskola" raidījumā iesaistīto projekta skolu pedagogu pieredzes stāstiem.

Materiālus var atrast "Atbalsts izcilībai" mājaslapā šeit.

Projekts “Literatūre/Sākumskola” top sadarbojoties Valsts izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.