Publicitātes foto

Tas gadās gaužām reti, ka vienu bērnu grāmatu kopā saraksta divi autori – Juris Zvirgzdiņš kā lācis Tobiass un Ingūna Cepīte kā kaķis Tama. Viņi kopā ar Pļaviņu novada ģimnāzijas 3. klases skolēniem raidījuma "Literatūre / Sākumskola" 10. epizodē ceļo no Rīgas līdz Rīgai, sekojot pa pēdām dzejolim, ko lācis Tobiass reiz pazaudēja pie Ziemassvētku egles.

Pēc katras no “Literatūre / Sākumskola” epizodēm publicējam raidījuma ierakstu, kā arī metodisko materiālu ar uzdevumiem. Šīs uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās. Tās veidotas bērnu lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu bērnu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Papildus tam pēc katra no raidījumiem dalīsimies arī ar "Literatūre / Sākumskola" raidījumā iesaistīto projekta skolu pedagogu pieredzes stāstiem.

Materiālus var atrast "Atbalsts izcilībai" mājaslapā šeit.

Projekts “Literatūre/Sākumskola” top sadarbojoties Valsts izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.