Literatūre/Pamatskola

Dainas Ozoliņas darbā “Pandēmijas detektīvi” asprātīgā valodā stāsta par neparastiem notikumiem un aizraujošiem piedzīvojumiem uz visiem pazīstamu pandēmijas izraisītu situāciju fona.

Raidījums “Literatūre / Pamatskola” jauniešus ieved 6 mūsdienu latviešu autoru grāmatu pasaulēs. Katrā sērijā četri klasesbiedri no dažādām Latvijas skolām risina uzdevumus, kurus tiem būs sagatavojuši latviešu jauniešu grāmatu autori.

Raidījuma "Literatūre / Pamatskola" sezonas sestajā un pēdējā epizodē četri jaunie lasītāji no Mores pamatskolas kļūst par īstiem pandēmijas detektīviem un atšķetina rakstnieces Dainas Ozoliņas aizdomu pilnos uzdevumus!

"Atbalsts izcilībai" mājaslapā un mape.skola2030.lv publicēti raidījuma ieraksti un metodiskie materiāli ar uzdevumiem. Šīs uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās. Tās veidotas  bērnu lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu jauniešu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Projekts “Literatūre/Pamatskola” top sadarbojoties Valsts Izglītības satura centram ar Ziemeļu pusi un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.

ESF_logo_ansamblis