Ilustratīvs attēls

Šī gada 20. jūnijā pašvaldību digitālo komandu pārstāvji – pašvaldību digitalizācijas vadītāji, tehniskā atbalsta speciālisti, izglītības pārvalžu vadītāji, izglītības metodiķi, kā arī citi izglītības digitalizācijā iesaistītie speciālisti – aicināti uz konferenci “Digitālās transformācijas norise izglītības iestādēs”! Konferences ietvaros speciālisti runās un dalīsies pieredzē, kā veicināt 7.–9. klašu digitalizācijas procesu izglītības iestādēs. 

Uz konferenci aicināti tie 4 pārstāvji no katras pašvaldības, kuri ir iesaistījušies projekta “Izglītības iestāžu digitalizācija 7.–9. klasēm” ieviešanā.

Reģistrācija notiek līdz 14.jūnijam šeit.

Konference tiks organizēta divās daļās. Pirmajā daļā uzstāsies pārstāvji no LR Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), IT pakalpojumu un apkalpošanas sniedzēja Baltijas Informācijas tehnoloģijas (BIT) un Somijas Kirkkonumi pašvaldības. Dalībnieki tiks informēti par turpmākajām IZM aktivitātēm, vadlīnijām un stratēģijām. Tiks aplūkota tēma par GDPR prasību ievērošanu un uzklausīta ārvalstu pašvaldības pārstāvja pieredze par skolu digitalizācijas procesu Somijā. 

Pēc pusdienu pārtraukuma konference turpināsies ar divām paralēlām sesijām. Galvenajā sesijā tiks izklāstīti labās prakses piemēri un pieredzes stāsti no vairākām pašvaldībām, mācīšanās platformas skolo.lv pārstāvjiem, RTU asociētā profesora un vadošā pētnieka vēstījumu par ChatGPT un izglītības digitalizācijā iesaistītām organizācijām. Savukārt 2. paralēlajā sesijā tiks uzrunāti tehniskā atbalsta speciālisti un citus interesenti par tēmām, kas saistītas ar domēna un datoru konfigurēšanu, grupu politikām, iestatījumiem, autorizāciju un citiem tehniskas dabas jautājumiem.   

Konference norisināsies 2023.gada 20. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā.

Konferenci organizē Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju ERAF atbalstītā REACT EU projekta Nr.8.1.2.0/22/I/001 “Izglītības iestāžu digitalizācija 7.-9. klasēm” ietvaros. 

ESF_logo_ansamblis