Sadarbības partneru aktualitātes
Ilustratīvs attēls

25. janvārī noslēdzies skolēnu erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 3. sezonas 5. ceturtdaļfināls, un tajā uzvaras laurus plūca Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas 10. klases audzēknis Zigmārs Litavnieks. Nākamais ceturtdaļfināls jau 8.februārī, un tam var pieteikties, aizpildot anketu šeit. Spēlei pieteikties aicināti Latvijas skolu 9. – 12. klašu skolēni.

Skolēnu erudīcijas konkursu “Es zinu visu!” rīko mākslas galerija “Art Platz” sadarbībā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu. Konkursa 3. sezonā piebiedrojušies jauni sadarbības partneri Vidzemes Augstskola un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA". Konkurss “Es zinu visu!” norisinās jau trešo mācību gadu, pulcējot jauniešus no Latvijas skolām, kuri mācās 9.-12. klasē. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par zinātni, mākslu, kultūru un norisēm sabiedrībā, sekmēt jauniešu zināšanu pilnveidi, pašizpausmi un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu.

Konkursa norise sastāv no 8 ceturtdaļfināliem (norisinās Zoom vidē), pusfināla un fināla (notiek klātienē, katrā no šīm sadaļām ir 5 kārtas, kas sastāv no 5 ekspertu rūpīgi izstrādātiem jautājumiem. Katra ceturtdaļfināla uzvarētājs piedalās pusfinālā, savukārt finālā cīnās pusfināla pirmās, otrās un trešās vietas ieguvēji.