Olimpiādes

Saskaņā ar Ministru kabineta 2012.gada 5.jūnija noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu noteikumi" 5.punktu 2013./2014.m.g. VISC organizē un koordinē šādas mācību priekšmetu olimpiādes: latviešu valoda un literatūra, latviešu valoda (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu), informātika (programmēšana), matemātika, franču valoda, krievu valoda (svešvaloda), vācu valoda, vēsture, ģeogrāfija, ķīmija, bioloģija, fizika, ekonomika un vides projekti. Tāpat Latvijas izglītojamie piedalīsies starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs – matemātikā, bioloģijā, fizikā, ķīmijā, informātikā (programmēšanā), ģeogrāfijā un vides projektos.

  1. Par Ķīmijas 55.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 22.maija rīkojums Nr.263
  2. Par Fizikas valodas 64.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 29.aprīļa rīkojums Nr.227
  3. Par Krievu valodas (svešvalodas) 20.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 29.aprīļa rīkojums Nr.228
  4. Par Franču valodas 44.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 29.aprīļa rīkojums Nr.229
  5. Par Latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādes 8.-9.klasei uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 29.aprīļa rīkojums Nr.230
    Grozījumi Izglītības un zinātnes ministrijas 2014.gada 29.aprīļa rīkojumā Nr.230 "Par Latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādes 8.-9.klasei uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu".
    IZM 2014.gada 28.maija rīkojums Nr.272
  6. Par Vācu valodas 44.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 29.aprīļa rīkojums Nr.231
  7. Par Matemātikas 64.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 23.aprīļa rīkojums Nr.215
  8. Par Vēstures 20.valsts olimpiādes 12.klasei uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 23.aprīļa rīkojums Nr.214
  9. Par Vides projektu 19.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 4.aprīļa rīkojums Nr.187
  10. Par Latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādes 11.-12.klasei uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 4.aprīļa rīkojums Nr.186
  11. Par Vēstures 20.valsts olimpiādes 9.klasei uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 4.aprīļa rīkojums Nr.185
  12. Par Bioloģijas 36.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 5.februāra rīkojums Nr.73
  13. Par Latviešu valodas (skolām, kas īsteno mazākumtautības izglītības programmu) 30.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 5.februāra rīkojums Nr.74
  14. Par Ekonomikas 15.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 19.marta rīkojums Nr.149
  15. Par Ģeogrāfijas 31.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 19.marta rīkojums Nr.150
  16. Par Informātikas (programmēšanas) 27.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu.
    IZM 2014.gada 19.marta rīkojums Nr.151
Olimpiāde un norises vieta Laiks Rezultāti
11.starptautiskā ģeogrāfijas olimpiāde Krakovā, Polijā . 12.08.-18.08.2014 Bronzas medaļa:
Tomass Andersons, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
4.starptautiskā vācu valodas olimpiāde Frankfurtē, Vācijā 03.08.-16.08.2014. Atzinības raksti:
Ženija Minka, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas 12.klases skolniece,
Maria Murašova, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolniece.
46.starptautiskā ķīmijas olimpiāde Hanoi, Vjetnamā 20.07.-29.07.2014. Bronzas medaļas:
Edgars Klētnieks, Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
Ritums Cepītis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 10.klases skolnieks.
45.starptautiskā fizikas olimpiāde Astanā, Kazahstānā 13.07.-21.07.2014. Bronzas medaļas:
Sergejs Blakunovs, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja 12.klases skolnieks,
Rūdolfs Treilis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
Luka Ivanovskis, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
Atzinības raksti:
Artūrs Bērziņš, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks,
Dāvis Zavickis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
26.starptautiskā informātikas olimpiāde Taipejā, Taivānā 13.07.-20.07.2014. Sudraba medaļas:
Aleksejs Popovs, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 10.klases skolnieks,
Aleksejs Zajakins, Rīgas 89.vidusskolas 11.klases skolnieks,
Kristaps Čivkulis, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
55.starptautiskā matemātikas olimpiāde Keiptaunā, Dienvidāfrikā 07.07.-13.07.2014. Sudraba medaļa:
Deniss Dunaveckis, Daugavpils 10.vidusskolas 11.klases skolnieks.
Bronzas medaļa:
Vladislavs Kļevickis, Rīgas 40.vidusskolas 12.klases skolnieks.
Atzinības raksts:
Oļegs Matvejevs, Rīgas Ostvalda vidusskolas 12.klases skolnieks.
25.starptautiskā bioloģijas olimpiāde Bali, Indonēzijā 06.07.-13.07.2014. Sudraba medaļa:
Daniels Krimans, Aglonas vidusskolas 11.klases skolnieks.
Bronzas medaļa:
Katrīna Daila Neiburga, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolniece.
Atzinības raksts:
Marta Rudzīte, Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.klases skolniece.
22.starptautiskā vides projektu olimpiāde Stambulā, Turcijā 09.05.-12.05.2014. Sudraba medaļa:
Elīna Baranovska, Zemgales vidusskolas 9.klases skolniece.