Olimpiādes

Saskaņā ar Ministru kabineta 2012.gada 5.jūnija noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu noteikumi" 5.punktu 2014./2015.m.g. VISC organizē un koordinē šādas mācību priekšmetu olimpiādes: latviešu valoda un literatūra, latviešu valoda (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu), informātika (programmēšana), matemātika, franču valoda, vācu valoda, vēsture, ģeogrāfija, ķīmija, bioloģija, fizika, ekonomika, filozofija un vides projekti. Tāpat Latvijas izglītojamie piedalīsies starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs – matemātikā, bioloģijā, fizikā, ķīmijā, informātikā (programmēšanā), ģeogrāfijā, filozofijā un vides projektos.

  1. Par Latviešu valodas (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 31.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 19.02.2015. rīkojums Nr.1-03/31
  2. Par Bioloģijas 37.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 07.04.2015. rīkojums Nr.1-03/83
  3. Par Vēstures 21.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 09.04.2015. rīkojums Nr.1-03/86
  4. Par Matemātikas 65.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 16.04.2015. rīkojums Nr.1-03/98
  5. Par Filozofijas 1.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 17.04.2015. rīkojums Nr.1-03/99
  6. Par Informātikas (programmēšanas) 28.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 17.04.2015. rīkojums Nr.1-03/100
  7. Par Ekonomikas 16.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 22.04.2015. rīkojums Nr.1-03/105
  8. Par Latviešu valodas un literatūras 41.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 22.04.2015. rīkojums Nr.1-03/106
  9. Par Ķīmijas 56.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 23.04.2015. rīkojums Nr.1-03/107
  10. Par Franču valodas 45.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 24.04.2015. rīkojums Nr.1-03/108
  11. Par Vācu valodas 45.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 24.04.2015. rīkojums Nr.1-03/109
  12. Par Ģeogrāfijas 32.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 27.04.2015. rīkojums Nr.1-03/110
  13. Par Vides projektu 20.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 27.04.2015. rīkojums Nr.1-03/111
  14. Par Fizikas 65.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanu
    Valsts izglītības satura centra 27.04.2015. rīkojums Nr.1-03/114
Olimpiāde un norises vieta Laiks Rezultāti
12.starptautiskā ģeogrāfijas olimpiāde Krievijā, Tverā 10.-18.08.2015. Zelta medaļa:
Miķelis Dāvids Rikveilis, Madonas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
Bronzas medaļa:
Morics Roberts Mūrnieks, Ziemeļvalstu ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
27.starptautiskā informātikas olimpiāde Kazahstānā, Almati 26.07.-02.08.2015. Zelta medaļa:
Aleksejs Zajakins, Rīgas 89.vidusskolas 12.klases skolnieks.
Bronzas medaļas:
Aleksejs Popovs, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
Kristaps Čivkulis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
47.starptautiskā ķīmijas olimpiāde Azerbaidžānā, Baku 20.07.-29.07.2015. Sudraba medaļa:
Ritums Cepītis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
Bronzas medaļas:
Edgars Klētnieks, Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks,
Igors Dubaņevičs, Liepājas 12.vidusskolas 12.klases skolnieks,
Ņikita Trojanskis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
26.starptautiskā bioloģijas olimpiāde Dānijā, Orhūsā 12.07.-19.07.2015. Sudraba medaļas:
Marta Rudzīte, Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece,
Daniels Krimans, Aglonas vidusskolas 12.klases skolnieks.
Bronzas medaļas:
Ņikita Trojanskis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
Emīls Kalugins, Ventspils 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
46.starptautiskā fizikas olimpiāde Indijā, Mumbajā 05.07.-12.07.2015. Bronzas medaļas:
Rūdolfs Treilis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks,
Daniels Krimans, Aglonas vidusskolas 12.klases skolnieks.
56.starptautiskā matemātikas olimpiāde Taizemē, Čhīangmai 04.07.-16.07.2015. Atzinības raksti:
Aleksejs Popovs, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
Artūrs Banga, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 10.klases skolnieks,
Aleksejs Zajakins, Rīgas 89.vidusskolas 12.klases skolnieks.
23.starptautiskā filozofijas olimpiāde Igaunijā, Tartu 14.05.-18.05.2015. Bronzas medaļa:
Dārta Paula Šveisberga, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolniece.