CodeWeek aktivitātes kopā ar Programmēšanas skolu LearnIT

Learn IT programmēšanas skola bērniem aicina visus Latvijas 4. - 5. klašu skolēnus un datorikas skolotājus piedalīties unikālā interaktīvā tiešsaistes datorikas stundā “Iepazīsti Scratch”.

  • Stundas laikā “Learn IT” dibinātāja Elīna Ingelande ar video konferences palīdzību sniegs skolēniem norādes, lai kopā veidotu stāstu Scratch programmēšanas valodā par daudziem skolēniem jau zināmajiem “Tava klase” varoņiem Lauru un Robertu.
  • Lai piedalītos nodarbībā, klasei ir nepieciešams stabils interneta pieslēgums, skolotāja dators ar skaļruņiem un projektoru, uz kura attēlot konferences video, kā arī katram skolēnam savs dators. Ja klase atrodas pašizolācijā, skolēns video konferencei var pieslēgties patstāvīgi.
  • Nodarbība notiks 15. oktobrī divos laikos - plkst.10.00 - 10.40 un plkst. 11.30 - 12.10. Vietu skaits katrā nodarbībā ir ierobežots. Lai saņemtu ielūgumu pievienoties video konferencei, aicinām skolotājus aizpildīt pieteikuma anketu.

No 10. līdz 25. oktobrim norisinās Programmēšanas nedēļa, jeb #CodeWeek, kurs mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā. Vairāk informācijas, aktivitātes un atbalsta materiāli atrodami CodeWeek mājaslapā.