Sabiedrības līdzdalība
Codeweek meklē brīvprātīgos

Eiropas Savienības programmēšanas nedēļas "EU Code Week" vēstnieki aicina komandā brīvprātīgos, lai kopā popularizētu un attīstītu IT izglītību Latvijā. Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības digitālo pratību un sniegt iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotajam iepazīt programmēšanu saistošā un aizraujošā veidā.
 

  • Šobrīd aktīvi meklējam tehnoloģiju jomas pedagogus dažādās vecuma grupās, eksakto zinātņu fakultāšu studentus, robotikas un programmēšanas skolu partnerus, sociālo mediju un marketinga ekspertus, ar kuriem kopā domāt, sadarboties, plānot, realizēt programmēšanas pasākumus un kampaņas skolēniem un pedagogiem.


No mūsu puses piedāvājam iespēju realizēt inovatīvas un radošas idejas tehnoloģiju jomā valsts mērogā; dinamisku, atvērtu darba kolektīvu, kā arī nākotnē iespēju kļūt par Code Week vadošo skolotāju vai vēstnieku Latvijā. Papildu tam Tev būs iespēja izglītoties Eiropas Code Week organizētās apmācības un semināros.

Par mums:
Kopš 2016. gada Code Week kustība Latvijā kopā ar partneriem īsteno dažādas programmēšanas iniciatīvas, lai skolēni un pedagogi radošā veidā iepazītu tehnoloģijas un to piedāvātās iespējas. Pazīstamākie pasākumi, ko esam realizējuši programmēšanas nedēļas ietvaros, ir "100-gades programmēšanas stunda", konkurss "Mēs esam ideāli" sadarbībā ar skolu "Learn IT", "Vislatvijas tiešsaistes programmēšanas stunda" kopā ar programmēšanas skolu "Datorium", kā arī īstenoti vairāki programmēšanas hakatoni un vebināri skolēniem dažādās vecuma grupās.

Kļūsti par Code Week kustības brīvprātīgo un piesakies, aizpildot šo formu, līdz 6.septembrim.

Vairāk par iniciatīvu lasi: https://codeweek.eu/
Jautājumu gadījumā raksti Code Week vēstniecei Lindai, linda@learnit.lv.

.