Sadarbības partneru aktualitātes
Finanšu pratības seminārs skolotājiem

Finanšu pratības nedēļas ietvaros Latvijas Banka organizē semināru skolotājiem "Finanšu pratība labklājības celšanai", kas sniegs padziļinātu ieskatu ieguldījumu pasaulē. Semināra programma veidota tā, lai raisītu idejas, kā skaidrot un pārrunāt mācību vielu uz skolēniem aktuālo norišu pamata.

Kopā ar biržas “Nasdaq Riga” un Latvijas Bankas ekspertiem runāsim par aktuālajiem inflācijas rādītājiem un to, kā inflācija ietekmē mūsu uzkrājumus. Kādus riskus un iespējas piedāvā finanšu tirgi? Kāda loma ir Rīgas un Baltijas biržām? Meklēsim skaidrojumu svešvārdiem, ko ikdienā dzirdam arvien biežāk– kriptoaktīvi, NFT, tokeni u.c., kā arī iepazīsimies ar populārākajiem ieguldīšanas veidiem.  

Seminārs notiks 23. martā plkst. 15.00, MS Teams platformā.

Semināra programma un pieteikšanās līdz  21. martam naudasskola.lv.  

Finanšu pratības nedēļa Latvijā notiks desmito reizi starptautiskās iniciatīvas Global Money Week ietvaros. Nedēļas ietvaros no 20. līdz 26. martam nevalstiskās organizācijas, valsts pārvaldes iestādes un uzņēmumi rīkos daudzpusīgas bezmaksas aktivitātes, kurās aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas kļūt par labāku naudas pratēju. Gadskārtējās nedēļas norisi Latvijā koordinē Latvijas Banka. Vairāk informācijas par starptautisko iniciatīvu pieejama Global Money Week.