Skolotāju konference

Pirms dodies godam pelnītajā vasaras atpūtā, aicinām savā kalendārā jau laicīgi rezervēt  24. augustu, kad Latvijas Banka sadarbībā ar Banku augstskolu rīko konferenci skolotājiem “Vai dzīvei virtuālajā realitātē vajadzīga finanšu pratība? Aktualitātes ekonomikā un Latvijas Bankas 100 gadu pieredzes stāsts.”

Latvijas Bankas simtgadē ikgadējais seminārs “Aktualitātes ekonomikā” pārtop plašā konferencē – kā dāvana un svētki skolotājiem. Tā būs iespēja satikties klātienē ar kolēģiem no dažādām Latvijas pilsētām, nozares ekspertiem un politikas veidotājiem!

Konferences programma būs plaša.

Paneļdiskusijā ar nozares ekspertiem un politikas veidotājiem runāsim par jauniešu naudas prasmes kultūru digitālajā laikmetā un iepazīsimies ar kaimiņvalstu pieredzes stāstiem. Radošajās darbnīcās gūsim jaunas un praktiskas idejas, kā veidot dialogu ar jauniešiem par finansēm. Būs arī tematiski muzikāli pārsteigumi.

Konference notiks Rīgā, LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā un tajā aicinām piedalīties 1. līdz 12. klases sociālās un pilsoniskās jomas skolotājus, kā arī citus interesantus.

Reģistrē savu dalību jau tagad: naudasskola.lv

Dalība konferencē bez maksas, dalībnieku skaits ierobežots.