Jelgavas Tehnikumā no 2. līdz 7. jūlijam notiks 3. Baltijas Vasaras akadēmija Building Safe and Inclusive Schools for All, kuras mērķis ir, kopā mācoties, apgūt prasmes demokrātiskas, drošas un iekļaujošas skolas vides veidošanā. No katras valsts pasākumā varēs piedalīties 4 skolu komandas. Lai pieteiktos dalībai Vasaras akadēmijā, komandai ir jāaizpilda kopīgs pieteikums. Komandas sastāvā jābūt 3 dalībniekiem – administrācijas pārstāvim, skolotājam, skolēnam (ieteicamais vecums 16+ gadi) vai pārstāvim no nevalstiskās organizācijas, kura ir skolas sadarbības partneris.
Mācības Vasaras akadēmijā notiks angļu valodā un tās vadīs starptautiska treneru komanda.
Pieteikuma anketa [DOC] jāaizpilda un jānosūta elektroniski līdz 21. maijam e-pasts: inta.baranovska@visc.gov.lv. Pirms anketas aizpildīšanas, lūgums iepazīties ar pasākuma organizatoru sagatavoto informāciju.
Papildu informācija: e-pasts: inta.baranovska@visc.gov.lv, tālrunis: 67350961 vai 29338667.
Saskaņā ar Baltijas Asamblejas un Baltijas Ministru padomes kopīgo paziņojumu 2015.gada 20.novembrī Vasaras akadēmija pēc rotācijas principa notiek katru gadu kādā no 3 Baltijas valstīm. Šogad organizatori ir Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Eiropas Padomi un Eiropas Vergelana centru Norvēģijā.