Speciālā izglītība
Speciala_izglitiba_vebinars

VISC Speciālās izglītības nodaļa sadarbībā ar Valmieras Gaujas krasta vidusskolu – attīstības centru šī gada 26. novembrī pl.14.00 organizē vebināru "Atbalsts bērnam – pedagogu un speciālistu sadarbība pirmskolā”.

Šī gada 1. septembrī stājās spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 556 “Prasības vispārējās izglītības iestādēm, lai to īstenotajās izglītības programmās uzņemtu izglītojamos ar speciālām vajadzībām”. Šie noteikumi kā vienu no atbalsta pasākumiem skolēniem ar speciālām vajadzībām nosaka pedagoģisko atbalsta personālu - izglītības vai klīniskais psihologs, logopēds, skolotājs logopēds vai speciālais pedagogs.

Vebinārā iestādes vadītāja sniegs izglītojošu ceļojumu par atbalsta komandas aktivitātēm, kas nozīmīgas bērna vispārējā attīstībā un turpmākajās skolas gaitās. Atbalsta speciālisti, sadarbībā ar skolotājiem iepazīstinās ar Latvijā pilotētās jaunās programmas “STOP 4-7” sociālo prasmju treniņu apmācību un to praktisko pielietojumu.

Vebinārā piedalīsies:

  • Iveta KļaviņaValmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra vadītāja
  • Līga Bluķe – psiholoģe
  • Inga Skrastiņa – pirmsskolas izglītības skolotāja
  •  

Ja nebija iespējas noskatīties vebināru tiešraidē, tas ierakstā pieejams VISC Facebook lapā

Iepazīsties ar Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra, atbalsta komandas – skolas direktores Ivetas Kļaviņas, pirmskolas izglītības skolotājas Ingas Skrastiņas, psiholoģes Līgas Bluķes  sagatavoto prezentāciju ŠEIT 

  • Papildus informāciju par STOP 4-7 programmu  pieejama ŠEIT