seminars eksamenu norisei

29.aprīlī, valdībā apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka noslēguma pārbaudījumu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu norisi klātienē.

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS)  organizēja informatīvu tiešsaistes semināru par epidemioloģisko situāciju valstī un drošu eksāmenu norisi.

1. Par epidemioloģisko situāciju valstī un drošības nosacījumiem eksāmenos stāstīja – SPKC Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vecākā epidemioloģe Rita Korotinska.

2. Par testēšanas algoritmu un nosacījumiem – Veselības inspekcijas Plānošanas, analīzes un projektu vadības nodaļas vadītāja Alla Nogotkova un Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta nozares eksperts Uldis Berķis.

3. Par pedagogu vakcinācijas procesa norisi stāstīja – Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta biroja procesa koordinators Edgars Labsvīrs un koordinācijas speciāliste Dita Čudare.

4. Informāciju par noslēguma pārbaudījumu norisi stāstīja – Valsts izglītības satura centra Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs Kaspars Špūle.

 

Seminārs par epidemioloģisko situāciju valstī un drošu eksāmenu norisi 2020./2021. mācību gadā