Datums 3. decembris, 2020
Laiks14.00–15.00
Vieta Tiešsaistē
Apbalvosanas ceremonija_atbalsts izcilibai_hakatons

Acinām 3.decembrī plkst 14:00 pievienoties Brīvo datu virtuālā hakatona skolēniem 2020 apbalvošanas ceremoniju!

Apbalvošanas ceremonija būs skatāma Atbalsts izcilībai Facebook lapā.

Veselu mēnesi vidusskolas vecuma jaunieši no visas Latvijas darbojās komandās, lai, izmantojot atvērtos datus, veidotu prototipus savām idejām. Komandas ar saviem iesūtītajiem projektiem centās risināt kādu viņiem vai sabiedrībai nozīmīgu problēmu un ar datu palīdzību izmēģināja būvēt paši savus risinājumus. Ir pienācis tas mirklis, kurā žūrija izvēlēsies labākos no šiem darbiem un paziņos hakatona uzvarētājus. Seko līdzi pasākuma gaitai arī tu un skaties ko jaunieši mēneša laikā spēj uzbūvēt ar tehnoloģiju palīdzību!

Pasākuma plāns:

14:00 Uzruna no pasākuma vadītāja un mentoriem

14:20 Hakatona iesūtīto darbu skatīšanās

15:00 Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana

15:30 Hakatona noslēdzošie vārdi no pasākuma vadītāja

Paldies par atbalstu skolēnu hakatonam sakām arī

Tet.lvTietoEVRYUzņēmumu reģistrsLatvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA un, protams, visiem brīnišķīgajiem mentoriem, kas pasākuma laikā cītīgi palīdzēja komandām virzīties uz priekšu!

  • Atbalsts izcilībai - Valsts izglītības satura centra realizēts Eiropas Sociālā fonda projekts izglītojamo talantu un individuālo kompetenču attīstībai. 
  • Hakatons organizēts ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002.

 

Datums 3. decembris, 2020
Laiks14.00–15.00
Vieta Tiešsaistē