Datums 28. oktobris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta attālināti/klātienē

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Valsts izglītības satura centrs uzaicina piedalīties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 konferencē “Pieredze un mācībstundas nākotnei”, kas norisināsies 28. oktobrī tiešsaistē Zoom platformā no plkst.11.00 – 15.00.

Lūdzam pieteikties konferencei, reģistrējoties anketā. Pieteikšanās līdz 26. oktobra plkst. 16.00. No katras pašvaldības aicinām 7 – 10 dalībniekus. Pēc reģistrācijas slēgšanas dalībniekiem uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta konferences programma un piekļuves saite.

Konferences dalībniekus uzrunās izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, Mākslinieciskās padomes priekšsēdētājs Romāns Vanags un  pieredzē dalīsies svētku rīkotāji, pašvaldību pārstāvji, radošo grupu pārstāvji, dalībnieki u.c.

Tā būs saruna par šo svētku norises galvenajām vērtībām: radošumu, atbildību un sadarbību, par unikālo pieredzi 2021.gada Latvijas laiktelpā, domājot par katra notikumos iesaistītā gūto pieredzi: svētku rīkotāju, pašvaldību, bērnu un jauniešu mācībstundām. Kopīgi atbildēsim uz jautājumiem: Kas notika? Kā notika? Kas paliek pēc svētkiem? Par ko esam pateicīgi? Ko paņemam līdzi? Sarunās akcentēsim svētku tradīcijas saglabāšanu un ilgtspēju, ieguvumus un zaudējumus, organizējot netradicionālus svētkus, svētku procesā iesaistīto pušu sadarbību un atbildību, bērnu un jauniešu, kuri ir tālākie svētku tradīcijas nesēji, līdzdalību.

Ar konferences ierakstu varēs iepazīties www.nacgavilet.lv

_______________________________________________________________

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norises #dziedundejo2021 īstenoja Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar pašvaldībām.  Svētku lieldraugs – Swedbank, svētku procesa un norises atbalstītāji - RIMI, LMT, Circle K, Laima, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Vides aizsardzības fonds, Latvijas Finieris, Conexus Baltic Grid, Inchcape Motors Latvia, Codelex un Accurat