Datums 11. novembris
Laiks17.00–18.00
Vieta Tiešsaistē
Emociju viesistaba_11.11.2020

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru atjauno šī gada pavasarī aizsākto tiešsaistes diskusiju tradīciju par atbalsta veidiem skolotājiem, skolēniem, vecākiem Covid-19 laikā, kad sabiedrības dzīvi ietekmē jauni noteikumi, drošības pasākumi un ierobežojumi. Jau trešdien, 11. novembrī plkst. 17.00, notiks tiešsaistes Emociju viesistabas raidījums, kurā šoreiz sarunas būs par atbalstu skolotājiem. Tas būs vērojams Izglītības un zinātnes ministrijas vietnē Facebook.

Sarunu vadīs Valsta izglītības satura centra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Bērziņa. Sarunāsies:

  • Laila Balode, "Centrs Dardedze", valdes locekle un sociālā darbiniece;
  • Gunta Lāce, Limbažu Valsts ģimnāzijas direktore;
  • Inga Remerte, pedagoģijas maģistre un sertificēta supervizore.

Šobrīd nestabilitāte un nedrošība ir kļuvusi par ikdienas sastāvdaļu. Tiešsaistes sarunā tiks meklētas atbildes uz aktuāliem jautājumiem:

  • Kā to pieņemt, kā tajā izdzīvot skolotājam?
  • Kā optimizēt savus esošos resursus?
  • Kas ir tās lietas, kas mums sniedz drošību?
  • Kā palīdzēt izveidot drošību tiem, kuri mums ir blakus un netiek galā ar spriedzi un emocijām?

Aicinām skatīties un piedalīties – savus jautājumus un novērojumus rakstīt video komentāru sadaļā. Tiešsaistes sarunu varēs vērot un tajā piedalīties, uzdodot jautājumus https://www.facebook.com/Izglitibas.ministrija

Krīzes laikā, kad izjaukts ierastais dzīves ritms un jāievēro dažādi ierobežojumi, daudzi izjūt spriedzi, trauksmi, dusmas, bēdas vai nomāktību. Šādas emocijas ir saprotamas un nav nosodāmas, taču ir ļoti svarīgi darīt visu iespējamo, lai palīdzētu sev un saviem līdzcilvēkiem. Reizi nedēļā eksperti sarunāsies par atbalstu nedrošā brīdī, lai palīdzētu izvairīties no krīzes radītām sekām emocionālajai veselībai.

Iepriekšējo raidījumu ieraksti atrodami: https://ej.uz/atbalstsIZM  

Datums 11. novembris
Laiks17.00–18.00
Vieta Tiešsaistē