Datums 22. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Rīga, PIKC "Rīgas Tehniskā koledža", Braslas iela 16, Rīgā

VISC organizē tautas deju kolektīvu vadītāju un virsvadītāju repertuāra apguves semināru ar mērķi papildināt deju kolektīvu repertuāru ar 2019.gada jaunrades deju konkursa “Mēs un deja” godalgotajām dejām.

 

Semināra plānotā norise:

Plkst.9.00        semināra dalībnieku reģistrācija;

Plkst.10.00      seminārs:

  • Informācija par latviešu skatuviskās tautas dejas žanra aktualitātēm 2020./2021.mācību gadā – VISC vecākā referente Z.Mūrniece;
  • Psiholoģes Iveta Aunītes lekcija;
  • Jaunrades deju apguves metodika pirmsskolas vecuma un 1.-12.klašu deju kolektīviem.

 

Vienlaikus informējam, ka VISC sadarbībā ar SIA “RL consulting” ir sagatavojis metodiskos materiālus, kuros iekļauti 2019.gada jaunrades deju konkursa “Mēs un deja” godalgoto deju metodiskie materiāli – deju aprakstu krājums un datu nesējs. Par metodisko materiālu – deju aprakstu, deju zīmējumu, dejas mūzikas un video materiāla saturu atbildīgs dejas autors.

Kontaktinformācija par metodisko materiālu iegādi – www.dejuseminars.lv . Materiālu saņemšana iespējama tikai pa pastu. Semināra laikā materiālu tirdzniecība netiks nodrošināta.

Aicinām ikvienu izvērtēt savu klātbūtni seminārā, būt atbildīgam un ierasties tikai tādā gadījumā, ja nav elpceļu infekcijas slimību pazīmju, nav noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, kā arī ievērot epidemioloģiskās drošības prasības (distancēšanās, higiēna).

 

Semināra norise tika translēta tiešraidē. Šobrīd pieejams arī semināra ieraksts

 

Kontaktinformācija par semināra norisi: VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Zanda Mūrniece, e-pasta adrese: zanda.murniece@visc.gov.lv, tālr.60001628.

Datums 22. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Rīga, PIKC "Rīgas Tehniskā koledža", Braslas iela 16, Rīgā