Interešu izglītība
Atbalstīt pašpārvaldi 2022

Aicinām pieteikties pašpārvalžu atbalsta personas reģionālajām profesionālās pilnveides mācībām, kas dos iespēju satikties, veidot sadarbības reģionos, uzzināt vairāk par pašpārvaldes mācību gada dinamiku un aktivitātēm, pārrunāt izaicinājumus un ar kolēģiem meklēt risinājumus, kā arī izmēģināt jaunas darba metodes!

Mācības plānotas reģionos klātienē: 7.oktobrī Cēsīs, 10.oktobrī Bauskā, 12.oktobrī Liepājā, 13.oktobrī Rīgā un 14.oktobrī Rēzeknē. Visas mācības norisināsies no plkst.10.00 līdz 17.00 (ar vieglu pusdienu pauzi un pārtraukumiem). Izvēlies sev tuvāko norises vietu un piesakies! 

Mācības vadīs pieredzējuši un aizrautīgi neformālās izglītības mācību vadītāji un / vai pašpārvalžu konsultanti - Aleksandrs Lange, Justīne Buliņa un Linda Ulāne. Mācībās tiks izmantotas neformālās izglītības metodes un pieeja, radot iespēju mācīties vienam no otra. 

Profesionālās pilnveides seminārus/mācības organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību "Pašpārvalžu atbalstam" pasparvalzuJaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam ietvaros.   

Ņemot vērā ierobežoto dalībnieku skaitu, kvalitatīvai mācību norisei priekšroka tiks dota konsultantiem, kas izaicinājumu atbalstīt pašpārvaldi uzņēmušies pēdējo 3 gadu laikā.

Piesakies līdz 25.09.2022., aizpildot anketu.