Audzināšana. Pasākumi Mācību gads
Atbalsts pašpārvaldēm

Kas var palīdzēt pašpārvaldei būt veiksmīgākai tās mācīšanās ceļā? Atbalsta materiāli, pieejamas metodes, pieredzes stāsti, iedvesma no citām pašpārvaldēm un vēl un vēl - to visu jau septembra beigās un oktobra sākumā piedāvā Valsts izglītības satura centrs jaudīgam  mācību gada iesākumam pašpārvaldēm.

Ikkatru - gan skolēnu pašpārvalžu dalībniekus, gan viņu konsultantus, gan arī administrācijas pārstāvjus un ikvienu interesentu - aicinām pievienoties ar mērķi palīdzēt skolēnu pašpārvaldēm atsākt savu darbību, sniegt informāciju par pieejamiem resursiem, atbalsta pasākumiem un dot iespēju iedvesmoties vienam no otra, citam no cita.

Aicinām dalībniekus reģistrēties līdz 24. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē un norādot, kura reģiona tiešsaistes semināram vēlaties pievienoties:

  • Vidzeme - 28.09
  • Kurzeme - 29.09
  • Latgale - 30.09
  • Rīga - 05.10
  • Zemgale - 06.10

Katrs tiešsaistes seminārs plānots no plkst. 13.00 līdz 15.30.

Tiešsaistes seminārā koncentrētā divarpus stundu formātā dalībniekiem būs iespēja:

  • iepazīties ar pieejamiem metodiskajiem materiāliem, ko pašpārvaldes var izmantot sava darba plānošanai un komandas darba stiprināšanai;
  • uzzināt vairāk par pašpārvaldes darba uzsākšanu, tās mērķi un darbības jomām;
  • būs iespēja iepazīt ar citām pašpārvaldēm reģiona skolās un dzirdēt jauniešu iniciatīvu pieredzes stāstus;
  • uzzināt par plānotajām mācībām, projektiem un citiem atbalsta pasākumiem pašpārvaldēm.

Vairāk informācija un pasākuma programma pieejama šeit. 

Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums par dalību tiešsaistes seminārā un pasākuma ZOOM piekļuves saite.

Tiešsaistes tikšanās organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību "Pašpārvalžu atbalstam".

Informējam, ka laika posmā no šī gada  14.oktobra līdz  3.novembrim ir plānots arī atsevišķs trīs apmācību semināru cikls pašpārvalžu konsultantiem, lai atbalstītu viņus ikdienas darbā. Drīzumā plašāka informācija par semināriem tiks nosūtīta un prezentēta arī vebināros "Ceļā ar pašpārvaldi".

Jautājumu gadījumā lūdzam vērsties pie Monikas Daļeckas (VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente, monika.dalecka@visc.gov.lv, 67350813).