visc_partneri.jpg
Valsts izglītības satura centrs sadarbojas ar daudzām institūcijām un organizācijām Latvijā un ārvalstīs, kā arī sniedz informatīvo atbalstu par partneru aktualitātēm.
Sākumlapa > VISC > Sadarbība un līdzdalība > Partneru aktualitātes

Sadarbības partneru aktualitātes

23.04.2020. I.Upeniece.
Latvijas Drošāka interneta centrs izstrādājis materiālu kopu "Aitu dzīve" 6-11 gadus veciem bērniem par drošību internetā

"Aitu dzīve" stāsta par dzīvi kādā lauku sētā, kurā, tieši tāpat kā pie mums, strauji attīstās tehnoloģijas, kas ne vienmēr rada tikai pozitīvus efektus. Materiālu kopā iekļautas 13 animācijas filmiņas, 13 darba lapas, 11 komiksi, 5 krāsojamās lapas. Piedāvātie materiāli ir izmantojami, kā atsevišķi elementi vai kā materiālu kopa, lai izvērstu tematu vienas vai vairāku integrētu nodarbību, stundu ietvaros. Materiāli palīdz sniegt zināšanas, pilnveidot bērna izpratni, rosināt interesi, vēlmi diskutēt un apspriest dažādas situācijas par drošību internetā
>> Materiālu kopa pieejama drossinternets.lv vietnē

17.04.2020. E.Tamelīte.
Mikrofonu ieslēdz tikai runātājs jeb padomi attālinātam mācību procesam

Skolotāji un izglītības eksperti jau mēnesi meklē labākos risinājumus attālināta mācību procesa nodrošināšanai ar mērķi pietuvināt izglītības kvalitāti klātienes nodarbībām. Vai tas ir iespējams un ko vēl uzlabot? Samsung Skola nākotnei eksperti sagatavojuši attālinātas mācīšanas ieteikumus, kas varētu skolotājiem palīdzēt pilnveidot tālmācības procesu un smelties iedvesmu.
>> Lasīt vairāk

18.03.2020. L.Bērziņa.
Atbalsts angļu valodas skolotājiem no izdevniecības Pearson

Lai palīdzētu skolotājiem un skolēniem strādāt attālinātā režīmā, publicējam Pearson atbalsta programmu, ko iespējams nodrošināt sākot no 2020. gada 19.marta. Pearson atbalsta pasākumus tiek piedāvāts VISIEM ieinteresētajiem angļu valodas skolotajiem, lai palīdzētu nodrošināt nepārtrauktu mācību darbu.
>> Lasīt vairāk

03.03.2020. A.Aukšmuksta.
Dabaszinātņu skolotāju radošo ideju konkurss "Zinātne uz skatuves"

VISC aicina skolotājus, kam ir radošas idejas, kā zinātni padarīt aizraujošu un saprotamu mācību procesā, piedalīties konkursā “Zinātne uz skatuves”. Konkursu Latvijā rīko Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestāde “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.
Dabaszinātņu skolotāju radošo ideju konkursa “Zinātne uz skatuves” uzvarētāji iegūs tiesības pārstāvēt valsti Eiropas dabaszinātņu festivālā 2022.gada pavasarī Prāgā (Čehija).
>> Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un plakāts ZRKAC vietnē

20.02.2020. V.Davidanova.
Aicinājums skolēniem kļūt par līdzautoriem grāmatas "Skaistākie vārdi par sieru" tapšanā

Biedrība "Siera klubs" sadarbībā ar profesionālās izglītības kompetences centru “Ogres tehnikums” izsludina konkursu "Skaistākie vārdi par sieru", lai veicinātu interesi un paplašinātu zināšanas par Latvijas siera šķirņu dažādību, piena un piena produktu ražotājiem, saimniecībām, ēdieniem un kulināro mantojumu. Konkursa ietvaros ikviens Latvijas skolēns un skolas vecuma jaunietis (līdz 20 gadiem) ir aicināts piedalīties literāro darbu konkursā: dzeja, tēlojums, vēstule, miniatūra – atspoguļojot konkursa tēmu "Skaistākie vārdi par sieru".
>> Konkursa nolikums un pieteikuma anketa [ZIP]

18.02.2020. K.Matīsa.
Pieejamas 16 Simtgades filmas

No šodienas un turpmāk portālā www.filmas.lv ir pieejamas visas 16 Simtgades filmas (sešas spēlfilmas, divas animācijas filmas un astoņas dokumentālās filmas), kas dažādos rakursos un atšķirīgā stilistikā stāsta par Latviju – no senvēstures līdz mūsdienām, īpašu uzmanību pievēršot 20. gadsimtam, sarežģītākajam laikam valsts  un nācijas vēsturē.
>> Lasīt vairāk NKC vietnē

Sadaļas arhīvs