Valstī tiek atcelta Covid-19 rezultātā izsludinātā ārkārtējā situācija un, sākot ar 10. jūniju, spēkā stājušies Ministru kabineta 2020. gada 9.jūnija noteikumi Nr. 360, kas nosaka epidemioloģiskās drošības pasākumus, kādi veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību.


 

Pagarināts termiņš vides izglītības projekta "Ieraugi, atklāj, saglabā!" atskaišu iesniegšanai

Informējam, ka ārkārtas stāvokļa valstī noteikto ierobežojumu dēļ projekta “Ieraugi, atklāj, saglabā!” 4. pakāpē paveikto darbu apkopošanas un iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 31.05.2020. (I.Liepiņa, 14.04.2020.)

Pagarināts termiņš vides izglītības projekta "Atkritumiem Nē!" video iesniegšanai

Informējam, ka ārkārtas stāvokļa valstī noteikto ierobežojumu dēļ projekta “Atkritumiem Nē!” paveikto darbu apkopošanas un video ieteikumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 31.05.2020.
Aicinām visas projekta dalībnieku komandas sargāt savu un tuvinieku veselību, un visus izaicinājuma posmus veikt droši, mājās, apspriežot un apkopojot paveikto attālināti un izmantojot video saziņas un montāžas iespējas. (I.Liepiņa, 14.04.2020.)

Mācību materiāli attālinātām mācībām vokālajā mūzikā

Lai nebūtu laiks skumt par atceltajiem vokālā ansambļa mēģinājumiem, arī nenotikušajiem konkursiem, plānotajiem pasākumiem un koncertiem, tad paši sava prieka pēc dziedāsim vai skaitīsim latviešu tautas dziesmas, iesim laukā pie dabas pavasarī - putnu dziesmas, treļļus klausīties, jūras šalkoņu dzirdēt, ieklausīties klusumā un apkārtējās skaņās, arī trokšņos. (A.Strikaite. 03.04.2020.)
>> Lasīt vairāk

Mācību materiāli vides interešu izglītības attālinātām mācībām

Apkopoti dažādi mācību materiāli un lietotnes gan skolēniem, gan skolotājiem, ko var izmantot vides interešu izglītībā attālinātai mācīšanai un skolēnu pastāvīgiem pētījumiem. (I.Liepiņa. 02.04.2020.)
>> Lasīt vairāk

Par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta koprepertuāru

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" koprepertuārs (ieraksts veikts 2019.gada 8.jūnijā Siguldas Kultūras centrā "Siguldas devons"). Deju demonstrējumiem ir ieteikuma raksturs. (Z.Mūrniece. 23.09.2019.)
>> Koprepertuārs