Olimpiādes
  1. Par Bioloģijas 31.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009.gada 2.marta rīkojums Nr.97
  2. Par Latviešu valodas (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 25.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009.gada 2.marta rīkojums Nr.100
  3. Par Biznesa ekonomisko pamatu 10.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009.gada 11.marta rīkojums Nr.118
  4. Par Mājturības/mājsaimniecības 16.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009.gada 12. marta rīkojums Nr. 121
  5. Par Vācu valodas 39.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009.gada 15.aprīļa rīkojums Nr. 161
  6. Par Latviešu valodas un literatūras 8.–9. klasei 1.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 22. aprīļa rīkojums Nr. 168
  7. Par Vides projektu 14.valsts olimpiādes uzvarētāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 178
  8. Par Angļu valodas 39.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 175
  9. Par Vēstures 15.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 179
  10. Par Ķīmijas 50.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 172
  11. Par Fizikas 59.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 174
  12. Par Ģeogrāfijas 26.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 177
  13. Par Latviešu valodas un literatūras 11.–12. klasei 35.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 176
  14. Par Franču valodas 39.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 24. aprīļa rīkojums Nr. 173
  15. Par Vizuālās mākslas 47.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 29. aprīļa rīkojums Nr. 192
  16. Par Krievu valodas un literatūras 27.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 29. aprīļa rīkojums Nr. 190
  17. Par Kultūras vēstures 5.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 29. aprīļa rīkojums Nr. 191
  18. Par Politikas un tiesību 16.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 12. maija rīkojums Nr. 206
  19. Par Informātikas 22.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 12. maija rīkojums Nr. 205
  20. Par Matemātikas 59.valsts olimpiādes uzvarētāju un viņu skolotāju apbalvošanu
    IZM 2009. gada 12. maija rīkojums Nr. 207
  • Olimpiāde un norises vieta

     

    Laiks Rezultāti
    17.starptautiskā vides projektu olimpiādē
    Turcijā, Stambulā
    24.05.-27.05.2009. Bronzas medaļa:
    Jānis Mjasņikovs,
    Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 9.klases skolnieks.
    50.starptautiskā matemātikas olimpiāde
    Vācijā, Brēmenē
    10.07.-22.07.2009. Bronzas medaļa:
    Pēteris Eriņš, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
    Atzinības:
    Ieva Ozola, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolniece;
    Jānis Smilga, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 10.klases skolnieks;
    Normunds Vilciņš, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks.
    20.starptautiskā bioloģijas olimpiādē
    Japānā, Tsukubā
    12.07. - 19.07.2009. Bronzas medaļas:
    Zigmunds Orlovskis, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 12.klases skolnieks;
    Juris Ķibilds, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
    40.starptautiskā fizikas olimpiāde
    Meksikā, Meridā
    11.07.- 19.07.2009. Atzinības:
    Vents Kanders, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks,
    Andrejs Hmeļovs, Rīgas 40.vidusskolas 11.klases skolnieks.
    41.starptautiskā ķīmijas olimpiādē
    Anglijā, Kembridžā
    18.07. - 27.07.2009. Sudraba medaļa:
    Romāns Čaplinskis, Rīgas 92.vidusskolas 12.klases skolnieks.
    21.starptautiskā informātikas olimpiādē
    Bulgārijā, Plovdivā
    8.08. - 15.08.2009. Sudraba medaļa:
    Eduards Kaļiņičenko, Rīgas 71.vidusskolas 10.klases skolnieks.
    Bronzas medaļas:
    Normunds Vilciņš, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
    Oļegs Ošmjans, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases skolnieks,
    Mārtiņš Frolovs, Saldus pilsētas ģimnāzijas 12.klases skolnieks.
    7.Eiropas Savienības valstu dabaszinību olimpiāde
    Spānijā, Mursijā
    28.03. - 5.04.2009. Bronzas medaļas:
    Kārlis Seņko, Dobeles Valsts ģimnāzijas 10. klases skolnieks,
    Jēkabs Narvaišs, Dobeles Valsts ģimnāzijas 10. klases skolnieks,
    Anete Salmane, Lielvārdes vidusskolas 9.klases skolniece.